В світіВажливе

Україна отримала відстрочку за зовнішнім боргом

Україні дали відстрочку за зовнішнім боргом на 20 мільярдів доларів. Зокрема, закордонні кредитори заморозили виплати за міжнародними облігаціями на два роки, щоб не допустити дефолту. Про це повідомляє Reuters у середу, 10 серпня.

Міністерство фінансів України на Ірландській фондовій біржі також підтвердило, що Київ отримав необхідні згоди від власників єврооблігацій на відстрочення виплат та строків погашення за ними на два роки.

“Спільно Україна отримала і прийняла згоду приблизно на 75% сукупної основної суми цінних паперів, що знаходяться в обігу”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що також було виконано умову наявності згоди від власників щонайменше 50% кожного із 13-ти випусків єврооблігацій.

Нагадаємо, західні ЗМІ раніше вже повідомляли, що Київ попросить у кредиторів відстрочку за зовнішніми боргами, оскільки Україні потрібна готівка на випадок затяжної війни з РФ.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України затвердив ухвалу про дворічне відстрочення на виплату зовнішніх боргів.