ВажливеЖиття

Окупантів гнатимуть до кордону – Зеленський

Українські захисники гнатимуть окупантів аж до кордону і якщо російські військові хочуть вижити, то настав час їм тікати чи здаватися у полон. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

“Хто хоче знати, які у нас плани? Ви не почуєте конкретики від жодної дійсно відповідальної особи. Тому що це війна – і так на війні.

Але окупанти повинні знати: ми гнатимемо їх до кордону. До нашого кордону, лінія якого не змінювалася. Окупанти її добре знають.

Якщо вони хочуть вижити – російським військовим час тікати. Їдьте додому. Якщо ви боїтеся повертатися до себе додому до Росії – що ж, нехай такі окупанти здаються в полон, і ми гарантуємо їм виконання всіх норм Женевських конвенцій”, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що якщо загарбники не почують його заклик, матимуть справу з українськими захисниками, які “не зупиняться, доки не звільнять все, що належить Україні”.

“Війна почалася з окупації Криму та Донбасу і має закінчитися їх визволенням”, – додав президент.

Нагадаємо, у Міноборони РФ офіційно підтвердили, що ЗСУ пішли у контрнаступ на Херсонському та Миколаївському напрямках.