ВажливеЖиття

Коли робити зарядку, щоб худнути швидше

Результати дослідження.

Згідно з даними британських вчених, зарядка вранці на порожній шлунок збільшує ефективність схуднення на 20%, інформує Ukr.Media.

У дослідженні взяли участь 12 фізично активних чоловіків, які займалися на біговій доріжці о 10 годині ранку або натщесерце, або після сніданку. Після занять чоловіки випивали шоколадний молочний коктейль, а в обідню перерву їли пасту без обмежень за кількістю. Надалі вчені підрахували, скільки жирів і калорій учасники вжили в обід і скільки спалили з ранку.

Результати дослідження свідчать про те, що люди, які вранці займаються спортом, протягом дня не вживають зайвих калорій і не відчувають звірячого апетиту. Крім того, ті, хто займається спортом натщесерце, спалюють на 20% більше калорій, ніж ті, хто займається ним після сніданку. Це означає, що фізичне навантаження натщесерце дозволяє більш ефективно боротися із зайвими кілограмами.

“Для того, щоб схуднути, людина повинна спалювати більше калорій, ніж надходить в її організм з їжею. Фізичне навантаження збільшує кількість енергії, що витрачається, причому максимальна кількість енергії витрачається в тому разі, якщо фізичне навантаження виконується натщесерце після нічного сну”,- розповідає один з авторів дослідження.