ВажливеЖиття

Навіщо в автомобілі може знадобитися піна для гоління

Хитрість від досвідчених водіїв.

Іноді геть відпадає бажання ходити по магазинах і шукати необхідні товари для автомобіля. Якщо для вибору автозапчастин все-таки доводиться їхати в автомагазин, то автокосметику можна не купувати, а використовувати те, що є вдома, наприклад, піну для гоління. Як? Давайте розбиратися.., інформує Ukr.Media.

Наводимо красу

Медики радять всім автовласникам дезінфікувати свої автомобілі, щоб знищити всі занесені з вулиці віруси і бактерії. Але обробка пластика спиртовмісними антисептиками не робить салонний пластик блискучим і привабливим, в деяких випадках він стає навіть мутнішим.

З цієї причини салонний пластик потрібно періодично полірувати, але як це зробити, якщо немає спеціальних засобів і купити їх ніде? Тут нас виручить звичайна піна для гоління, яка є практично в кожному будинку, і вже точно в кожному магазині.

Начищаємо пластик

Все, що потрібно, це піна для гоління і ганчірка з мікрофібри. Процес полірування досить простий:

наносимо невелику кількість піни на ділянку;
розтираємо ганчіркою круговими обертаннями;
чекаємо поки висохне.

Після висихання результат буде видно відразу. Колір стане більш глибоким і насиченим, особливо на тлі необроблених деталей. Таким чином можна почистити пластик будь-якого кольору і фактури, піна абсолютно нейтральна і не завдасть йому ніякої шкоди.