ВажливеЖиття

Вчені розповіли, вживання якого овочу під час вагітності робить дітей щасливими

Немовлята виявилися здатними розрізняти смаки ще до народження.

Ненависть дітей до зелених овочів і любов до моркви зароджуються в утробі їхніх матерів, інформує Ukr.Media.

Дослідження, в якому взяли участь 100 майбутніх мам, допомогло зрозуміти, що плід більше «сміється» на моркву, ніж «плаче» на капусту. Висновки вчених з Даремського університету можуть допомогти у вивченні того, як розвиваються смакові і нюхові рецептори людини.

Фахівці вважають, що вагітні жінки можуть вплинути на смакові переваги їхніх дітей і допомогти сформувати здорові звички в їжі. Вважається, що плід відчуває смак, вдихаючи і ковтаючи амніотичну рідину матки.

Вчені зафіксували реакцію незабаром після того, як мами вжили капсули зі смаком моркви і капусти.

Аспірант Бейза Устун (Beyza Ustun), яка керувала дослідженням, заявила, що діти можуть відчувати смак і запах в утробі матері. За її словами, проведене дослідження вперше показало ці реакції. Багаторазовий вплив смаків ще до народження дитини може допомогти встановити переваги в їжі після того, як вона з’явиться на світ.

Співавтор дослідження, професор Джекі Бліссет (Jackie Blissett) з Астонського університету в Бірмінгемі (Великобританія), заявив, що наступним кроком стане вивчення того, чи проявляє плід менш «негативні» реакції на ці аромати з плином часу, що призводить до їх більшого прийняття після народження.