ВажливеЖиття

Американський дерматолог порадив, як уникнути подразнення після гоління

Проблема, з якою регулярно стикаються мільйони людей.

Регулярне гоління не входить в топ улюблених занять більшості людей. Але особливо неприємним воно стає, коли на шкірі з’являється подразнення. Дерматолог з лікарні Mount Sinai (Нью-Йорк, США) Кемерон Рохсар дав кілька порад, які допоможуть уникнути подразнення після гоління, інформує Ukr.Media.

– Голіться після гарячого душу, коли волоски стають м’якими і легко видаляються.

– Перед голінням використовуйте очищуючий засіб, який не забиває пори, а після гоління наносьте на шкіру заспокійливий лосьйон і зволожувальний крем.

– Змивайте гель або піну для гоління теплою водою, а потім на пару хвилин прикладайте до шкіри прохолодний вологий рушник.

– Чистіть бритву як звичайну, так і електричну, після кожних 5-7 сеансів гоління. Зберігайте її в сухому місці.

– Щоденне гоління або гоління кожні 2-3 дні теж допомагає уникнути роздратування. Тому що у волосся менше часу для росту і викривлення.

“Також ви можете “привчити” волосся рости в іншому напрямку, що запобіжить роздратуванню, викликане голінням „проти шерсті”. Дивлячись в дзеркало, сильно натягніть шкіру там, де росте волосся, і обережно розчешіть його зубною щіткою, направляючи в одну сторону. Повторюйте цю процедуру щодня”, — радить доктор Рохсар.