ВажливеЖиття

Небезпечні наслідки відмови від статевого життя для жінок

До чого може привести довге утримання.

Статеве життя — неймовірно важлива частина нашого життя, про що мало хто замислюється. Вважається, що це, в першу чергу, необхідний чоловікам для підтримання хорошого гормонального фону, але і для жінок близькість часто виявляється “природними ліками” проти багатьох захворювань і розладів. Ми порадилися з фахівцем і з’ясували, що може статися, якщо з якоїсь причини вимушена відмова від статевого життя, інформує Ukr.Media.

Репродуктивна система

Гінекологи не проводять паралелей з гормональними порушеннями і повною відмовою від статевого життя. Звичайно, різні захворювання репродуктивної системи можуть виникати з абсолютно різних причин, і тим не менш, довге утримання може спровокувати подальший розвиток того ж полікістозу, пухлин в матці і просто позначитися на циклі. Жіноча репродуктивна система дуже чутлива до гормональних змін і може реагувати на зовнішні зміни досить неприємно для самої жінки.

Хронічне безсоння

Одна з найбільших проблем, яку досить непросто вирішити навіть з фахівцем. Всі ми знаємо, що під час оргазму в організмі виділяється окситоцин, який прекрасно допомагає заспокоїти нервову систему і простіше відійти до сну. Коли жінка утримається і не отримує природну розрядку, можуть початися проблеми, в тому числі і зі сном, який буде порушений. Крім гормональної “історії”, жінку може турбувати і сам факт відсутності партнера для близькості, що також не сприяє налагодженню сну і заспокоєнню нервової системи.

Депресивний стан

Наслідком довгого утримання може стати і справжнісінька депресія, правда, відбувається це досить рідко. Зазвичай, з депресією на тлі відсутності статевого життя стикаються жінки у великих містах, де можна знайти партнера, але є великі проблеми з пошуком “свого” чоловіка. Якщо додати сюди додатковий стрес через шалений ритм життя, виникає цілий букет психологічних проблем.