ВажливеЖиття

Не ігноруйте небезпечний стан: тривожні причини, чому ви весь час мерзнете

Справа тут не в температурі за вікном.

Напевно ви згадаєте, як навіть в літні дні ви відчували неприємний озноб, однак, зазвичай цей стан швидко проходить. Проблеми починаються тоді, коли вам холодно постійно, і справа навіть не в температурі за вікном, інформує Ukr.Media.

Ми порадилися з фахівцями і з’ясували, в чому можуть бути причини відчуття постійного холоду. І, скажемо чесно, деякі з причин досить небезпечні, в будь-якому випадку, якщо ви зіткнулися з такою проблемою, обов’язково зверніться до свого лікаря для постановки точного діагнозу.

Можливі проблеми з щитоподібною залозою

Дисфункція щитоподібної залози може бути однією з причин постійного відчуття холоду. Вся річ у тім, що наша щитоподібна залоза відповідає за регулювання енергетичних процесів, в тому числі регулювання процесу обігріву. Зазвичай, в цьому випадку фахівці звертають увагу на те, як часто мерзнуть ноги. Якщо навіть вдень при активній діяльності ноги залишаються холодними, обов’язково зверніться до лікаря.

Порушення функцій судин

Коли кровообіг порушено, тепло дуже повільно доходить до рук і ніг, через що кінцівки залишаються холодними навіть в рукавичках і шкарпетках. Важливо перевірити, як часто ваш тиск опускається нижче звичайного. Часто люди-гіпотоніки страждають через стрибки тиску і в цей період відзначають відчуття холоду не проходить. Терапію може призначити лікар, нерідко починають з курсу вітамінів, але, знову ж таки, і види вітамінів, і доза підбираються залежно від стану організму.

Анемія

Напевно, найнебезпечніша ймовірна причина вашої “мерзлявості”. У занедбаному стані анемія може викликати практично повну непереносність холоду, а це ускладнить ваше життя в умовах навіть невеликого мінуса за вікном. Не забуваймо, що анемія сама по собі небезпечна. Якщо ви відчуваєте постійну втому, у вас паморочиться голова, а також до холодних рук і ніг додаються блідість і біль в грудях, не тягніть з візитом до лікаря.