ВажливеЖиття

Як відрізнити мислення бідного від багатого

Кілька ознак бідняків.

Не в грошах щастя — виправдовують власну лінь бідняки, навіть не намагаючись якось змінити своє життя. Бідний — це склад мислення, що виявляється в кожній дрібниці повсякденного життя. Якщо ви витрачаєте по 2 години на день на те, щоб добиратись до роботи, ніяк себе не розвиваючи, або витрачаєте гроші, яких у вас немає, на непотрібні речі, то пора задуматися, інформує Ukr.Media.

Бути бідним не порок, але от не намагатися змінити своє становище — це справжній злочин перед самим собою. Головна відмінність між бідним і багатим — наявність грошей, але далеко не всі народжуються багатіями. Ними стають. Та й ви напевно чули про те, що, отримуючи багатство у спадок, люди швидко витрачають даний капітал. Це свідчить про те, що не гроші роблять вас багатим, а ставлення до них. Якщо ви хочете дізнатися, як відрізнити мислення бідного від багатого, то ось кілька ознак бідняків.

Багато вільного часу

Бідні люди дуже багато дивляться телевізор, витрачають час на серіали і безглузді передачі. Відпочинок потрібен всім, але ось в чому різниця між багатими і бідними: багаті витрачають вільний час на свій розвиток, бідні ж просто намагаються відволіктися від свого сірого життя.

Якщо багаті дивляться випуски новин, щоб бути в курсі подій, що відбуваються, то бідні заздрісно стежать за кожним кроком знаменитостей і безглуздо втрачають час.

Нездорове харчування

Так, і тут воно — здорове харчування, але не, тому що “здоров’я — це найголовніше в житті” або “будете здорові — будете щасливі”. Здоров’я для заможної людини — необхідність. Капітал зростає тільки коли ви його пускаєте в оборот, але займатися цим без здоров’я неможливо. Добре і смачно харчуватися в першу чергу б’є по кишені: не кожен зможе дозволити собі покупку рослинного молока щодня або свіжих ягід незалежно від сезону.

Для підтримання свого організму в тонусі доведеться забути про фастфуд і харчуватися тільки в місцях, в якості їжі яких ви впевнені.

Жалість до самого себе

Бідні завжди звинувачують у своїх бідах кого завгодно, але тільки не себе. Шукаючи проблему в усьому світі, вони часом не помічають справжню причину свого становища. Багаті завжди прагнуть до саморозвитку, адже досягти досконалості неможливо. Якщо у вас щось не виходить, винні тут тільки ви. Коли в житті бідного трапляється невдача, він вибере роль жертви і просто буде чекати, коли все само собою вирішиться. Багатий же буде шукати першопричину своєї проблеми, намагатися виправити ситуацію і запобігти її повторення в майбутньому. Багаті сприймають свої невдачі як цінний досвід, яким можна скористатися, бідні ж — як привід для того, щоб зупинитися.

Непотрібні кредити і борги

Якщо ви берете кредит на річ, яка не робить вас багатшим, значить, ви мислите як бідний. Багаті теж беруть кредити — відкрити свій бізнес без серйозних фінансових вкладень практично неможливо. Банки для багатих — це можливість збільшити свій капітал, для бідних — лише спосіб задоволення своїх нескінченних потреб.

Багаті завжди планують розподіл своїх фінансів. Бідні ж витрачають гроші, яких у них немає, тим самим заганяючи себе в боргові зобов’язання. Набираючи кредити, з якими не можуть розплатитися, бідняки не бачать іншого виходу, окрім як взяти ще для погашення своїх боргів.

Фінансова безпека

У бідних не буває великих фінансових накопичень. Коли в житті багатого відбудуться непередбачені обставини, він зможе з ними впоратися за допомогою відкладених фінансів. Бідний же буде змушений продавати своє майно або йти на другу роботу, погіршуючи своє життєве становище. Бідні вважають за краще не думати про те, що чекає їх далі, і багато проблем можуть стати для них фатальними. Неможливість впоратися з виниклими проблемами без шкоди для свого становища і відрізняє бідного від багатого. Якщо багатий побачить спосіб поліпшити своє життя, він скористається накопиченими коштами. Бідний же через страх все втратити упустить свою можливість змінитися.

Такі ж бідні люди в оточенні

Багатий завжди прагне оточити себе людьми, які будуть підштовхувати його до дії і надихати на нові звершення. Багатий не боїться вийти із зони комфорту і відмовитися від компанії, яка йому не підходить. Той, хто успішний, легше мотивує і допоможе домогтися більшого.

Бідні хочуть бачити навколо себе таких же, як і вони, тому що до багатих вони відчувають лише заздрість. Бідні не реалізують свої ідеї і цілі, а лише мріють про це. Спілкуючись з такими людьми, ви тільки заразитеся їх страхом і невпевненістю.