Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Все у вашій голові: 10 типів фізичного болю, який викликають проблеми з емоціями

09.10.2019 

Пам’ятайте, що тіло, розум і душа мають тісний зв’язок.

Тіло, розум і душа — це три взаємопов’язані рівні існування людини. Тому немає нічого дивного в тому, що будь-який психологічний вантаж безпосередньо позначається на фізичному стані тіла, інформує Ukr.Media.

Сучасна медицина не тільки не заперечує, але і займається активним вивченням цього факту. Однак дуже часто у практиці трапляються випадки, в яких лікарі нездатні дати наукове пояснення деяким симптомам на кшталт того чи іншого запалення, мігрені, болю у спині, синдрому хронічної втоми і сексуальної дисфункції. Такі незрозумілі фізичні симптоми мають невідомий характер. Однак вони вказують на чутливість людини до стресу, зовнішніх чинників і, звичайно ж, емоцій начебто смутку і розчарування.

Звичайно, спочатку потрібно відвідати фахівця, щоб уникнути розвитку якого-небудь серйозного захворювання. Але якщо лікарі кажуть, що ваші симптоми мають невизначений характер, вам слід замислитися про своє життя і про те, яку роль в ньому відіграє емоційний стан.

Хоч наше тіло пов’язане з розумом та душею, але різні емоційні проблеми можуть викликати не менш різні больові реакції. Ось деякі з них:

Головні болі і мігрені

Розум, переповнений тривожними думками, може змусити страждати вашу голову. Постарайтеся привести думки в порядок за допомогою медитації. Не варто турбуватися про кожний пункті у своєму щоденному розпорядку.

Просто не забувайте, що стан стресу знижує здатність вирішувати поточні завдання. Уповільнити потік думок може виявитися непросто, але ви повинні спробувати.

Біль у шиї

Вся справа в упертості і прощенні. Тримаючи образу на людину, яка одного разу вже заподіяла вам біль, справі не допоможеш.

Попрактикуйте прощення, зосередьтеся на позитивних сторонах цієї людини або ж викиньте її зі свого життя, якщо вам здається, що відносини стали токсичними. Крім того, не забувайте і про свої власні помилки.

Біль в плечах

Ви могли взяти на себе забагато чужих обов’язків, і тепер не справляєтеся з ними. Встановіть для себе межі і не дозволяйте людям очікувати від вас усього і відразу.

Біль у верхній частині спини

Цей біль викликаний самотністю і почуттям непотрібності. Ви хочете любити і бути коханими, але щось заважає вашому спілкуванню з іншими людьми, і це робить вас інтровертом, часом навіть агресивним.

Постарайтеся відкрити серце і створити щирі, теплі стосунки. Просто прислухайтеся до серця!

Біль у попереку

Біль в цій області викликають фінансові проблеми чи проблеми на роботі. Це може вказувати на необхідність змін у професійній сфері.

Пошукайте більш підходящу вам вакансію, попросіть про надбавку до зарплати або про підвищення. У тому, що стосується грошових витрат, постарайтеся скласти план і не викидайте гроші на вітер. Але в першу чергу — не дайте фінансовій кризі поглинути ваш розум, інакше стане тільки гірше!

Біль у ліктях і колінах

Ці частини тіла асоціюються з неготовністю людини до життєвих змін. Біль в ліктях говорить про жорсткості і невміння адаптуватися, а біль у колінах — про роздуте его.

У будь-якому випадку потрібно навчитися йти на компроміси і проявляти гнучкість. Адаптація до нових умов — це ознака інтелекту. Шкода, якщо ви плететесь у хвості всіх, хто прагне розвиватися.

Біль в руках

Біль в руках означає, що вам потрібно соціалізуватися. Частіше виходьте у світ, заводьте нових друзів, будьте товариськими, контактуйте з людьми (метафорично і буквально). Самотність приносить вам тільки смуток.

Біль в очах

Він говорить про те, що ви, можливо, відкидаєте реальність. Вас можуть переслідувати щоденні проблеми, і ви намагаєтеся перевернути свій світ. Але так ви ризикуєте потонути у безодні інтроверсії.

Духовний розвиток не означає відсутності комунікацій із зовнішнім світом. Навпаки, саме в ньому ми черпаємо натхнення і застосовуємо свою філософію.

Болі в області таза

Біль в області тазу пов’язаний з сексуальністю і виною. Ви можете занадто переживати про свої любовні відносини або шкодувати про помилки минулого. А ще вам може не вистачати активного статевого життя. Дуже важливо усвідомити свій стан, щоб мати можливість позбутися від тривожних симптомів.

Біль в горлі

Якщо біль у горлі немає ніякого логічного пояснення на кшталт застуди або алергії, то причина може ховатися в почуття гіркоти й розчарування. Постарайтеся бути більш веселими і вдячними. Неприємні емоції можуть зіпсувати все життя.

І ще раз нагадуємо, що всі перераховані вище симптоми можуть мати емоційну природу, але спочатку вам все одно потрібно відвідати лікаря. Іноді причини больового синдрому можуть бути як фізичними, так і емоційними, а тому медична консультація просто необхідна.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Дитячі табори в Україні закриті до серпня — МОЗ

Read More →