Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Як навчитися раніше лягати і раніше вставати? 5 корисних порад

19.05.2019 

утроЯкщо ви звикли пізно лягати і пізно вставати, змінити розпорядок дня буде складно, але цілком можливо. Представляємо вашій увазі кілька корисних порад про те, як навчитися вставати раніше.

Ніяких різких змін

Не варто намагатися поміняти розпорядок дня відразу: на це потрібен час – хоча б кілька тижнів. Почніть щодня лягати на 10-15 хвилин раніше, ніж у попередній. Згодом це увійде в звичку, і ви зможете лягати на годину-півтори раніше, ніж ви звикли.

Переставте будильник

Переставте будильник за тим же принципом, описаним вище: кожен день прокидайтеся на 10-15 хвилин раніше.

Поставте будильник подалі від ліжка

Не залишайте будильник в такому місці, куди ви зможете дотягнутися рукою, коли лежите. Поставте його подалі від ліжка, щоб вам довелося встати, щоб вимкнути його.

Вмикати світло

Спати рекомендується в непроглядній темряві, а ось кращим засобом пробудження стане світло. Як тільки ви встали, щоб вимкнути будильник, потрібно відразу включити світло – це допоможе вам прокинутися.

Йдіть зі спальні

Вставши з ліжка, відразу ж вийдіть із спальні, щоб вас не потягнуло назад в ліжко. Вмийтеся, випийте води і одягніться, готуючись до нового дня.

Нагороджуйте себе

Наш мозок так влаштований, що за «хорошу поведінку» він вимагає нагороди. У перший час ви будете змушувати себе вставати раніше. Але для того, щоб це відбувалося менш болісно і вироблялася корисна звичка, необхідно нагороджувати себе за це. Смачний сніданок, шопінг, медитація, гарна книга – знайдіть нагороду, яка вас порадує і мотивує продовжувати працювати над собою.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Україні планують ввести нове обов’язкове щеплення

Read More →