Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вроджений імунітет до COVID-19 можуть мати до 50% людей — вчені

23.09.2020 

Вроджений імунітет до коронавірусу може мати більша кількість людей, ніж це вважалося раніше. Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на статтю в British Medical Journal.

Видання посилається на шість досліджень, згідно з якими специфічний Т-клітинний імунітет до COVID-19 спостерігався у 20-50% осіб, які не були піддані контакту з цим вірусом.

При цьому, на думку авторів двох досліджень, така імунна реакція може пояснюватися перехресним імунітетом, який сформувався після контакту з іншими типами коронавірусів.

«Взятий разом цей корпус досліджень, що задокументував вроджену імунну відповідь на SARS-CoV-2, може спонукати осіб, які планують заходи проти пандемії, переглянути припущення з приводу того, як вимірювати частку населення, сприйнятливого (до коронавірусу — ред.), і розмах епідемії», — йдеться в статті.

Відзначається, що таким чином, в порядку робочої гіпотези, висловлюються сумніви щодо версії, що через виявлення антитіл від COVID-19 у порівняно невеликої кількості людей пандемія коронавірусу, імовірно, триватиме довго.

«Дослідження являє собою вагоме нагадування того, що в імунології дуже небагато є напередвстановленим», — йдеться в публікації.

Так, «контакт не обов’язково веде до інфікування, інфікування не обов’язково веде до хвороби, а хвороба не обов’язково викликає антитіла, які можна виявити», вказує British Medical Journal.

Раніше вчені назвали причину повторного зараження коронавірусом.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У ВООЗ розраховують на початок вакцинації у 2021 році

Read More →