Здоров’я

Виявлена ​​«дивовижна» користь від вживання перестиглих бананів

Користь почорнілих бананів.

Згідно з даними Корнельського університетського коледжу екології людини, хоча перезрілий банан не містить стільки ж поживних речовин, скільки звичайний, він все одно може бути дуже корисним для здоров’я. Вживання цього фрукту допомагає запобігти високому кров’яному тиску, діабету, серцево-судинним захворюванням, проблемам з травленням, інформує Ukr.Media.

Запобігають ушкодженню клітин

Перестиглі банани містять досить антиоксидантів, щоб уповільнити пошкодження клітин, викликане внутрішніми порушеннями і вільними радикалами. Це допомагає знизити ризик різних захворювань.

Знижують кров’яний тиск

Плоди в коричневих плямах як і раніше зберігають багато калію, і їх регулярне споживання сприяє кращій регуляції кровотоку, бореться з закупоркою артерій.

Покращують роботу серцево-судинної системи

Їх насиченість калієм і наявність клітковини робить ці фрукти корисними для управління рівнем холестерину, а завдяки міді та залізу вони допомагають поліпшити рівень гемоглобіну.

Знімають печію

Такі плоди діють як антацид: вони ефективно заспокоюють роздратування, яке виникло в шлунку.

Запобігають анемії

Вживання в їжу переспілих бананів, багатих залізом, може природним чином підвищити рівень крові. Це один з кращих засобів для лікування анемії.

Допомагають при виразках

Перестиглі банани є єдиним фруктом, який може з’їсти людина з виразкою, не турбуючись про побічні ефекти. Їх м’яка текстура покриває слизову оболонку шлунку, що не дає кислоті посилювати виразку.

Знімають запор

Їх вживання покращує травлення і перистальтику кишечника.

Корисні при ПМС

Зменшення неприємних симптомів передменструального синдрому у жінок сприяє вітамін В6, що входить до їх складу.

Лікують депресію

Високі дози триптофану в перестиглих бананах перетворюються в серотонін, так званий «гормон щастя», який допомагає нам відчувати себе добре психологічно.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net