Здоров’я

Їжа, яка підвищує концентрацію уваги

Для кращої продуктивності.

Їжа, яка підвищує концентрацію уваги. Для кращої продуктивності.

Гіркий шоколад

Плитка гіркого шоколаду (з вмістом какао не менше 70%) — абсолютний must-have на робочому місці. Какао-боби містять невелику дозу кофеїну, який допомагає підбадьоритися, а також магній — він знімає стрес, стимулює вивільнення ендорфінів і серотоніну, що в кінцевому підсумку підвищує настрій і допомагає краще сконцентруватися на поставленому завданні, інформує Ukr.Media.

Авокадо

Корисні жири, якими багатий авокадо, працюють як паливо для нашого мозку. Вони стимулюють мозкову діяльність, допомагаючи краще зосередитися на роботі. Крім того, фрукт містить велику кількість антиоксидантів, які перешкоджають протіканню запальних процесів і захищають клітини мозку від пошкодження вільними радикалами. Якщо вам належить напружений день, з’їжте авокадо на сніданок.

Горіхи

Горіхи — відмінне джерело корисних омега-6 жирних кислот і рослинного білка. Вони відмінно насичують організм, дозволяючи надовго забути про почуття голоду і стимулюють мозкову активність. Фахівці рекомендують завжди мати під рукою пачку горіхів — це простий і корисний перекус, який зарядить вас енергією до кінця робочого дня і підвищить увагу і концентрацію.

Зелений чай

Зелений чай — джерело корисних речовин, які стимулюють нервову систему і допомагають краще зосередитися на поставлених завданнях. Чай містить кофеїн і теанін, які допомагають підбадьоритися, а велика кількість антиоксидантів перешкоджає протіканню запальних процесів і захищає клітини мозку від пошкодження вільними радикалами. Головне пам’ятайте, що не варто пити зелений чай у вечірній час — це може спровокувати проблеми зі сном. На ніч краще випити трав’яний чай.

Насіння льону

Насіння льону — справжній суперфуд. Вони містять рекордну для рослинного продукту кількість омега-3 жирних кислот — головного палива для нашого мозку. Крім того, льон багатий магнієм, вітамінами групи В і клітковиною. Всі ці речовини живлять мозок і покращують концентрацію. Не забувайте, що через щільну оболонку насіння льону може погано засвоюватися, тому краще його їсти в перемеленому вигляді в якості доповнення до салату, супу, йогурту або смузі.