ВажливеЖиття

Ось чому лікарі радять пити цикорій любителям кави

Час від часу цикорій треба пити замість кави.

У деяких випадках потрібно “відпочивати” від кави, і впоратися з тягою до цього напою допоможе цикорій. Він володіє схожим смаком і до того ж здатний зміцнювати імунітет, інформує Ukr.Media.

Лікарі гастроентерологи діляться порадами з людьми — любителям кави. Медики повідомляють, що шанувальникам цього напою слід звернути увагу на цикорій і час від часу пити його замість кави.

Добре відомо, що кава володіє багатьма плюсами для здоров’я, однак вона також може викликати звикання. Коли організм перестає реагувати на підбадьорливий ефект кофеїну, люди часто несвідомо починають вживати більше кави — це може мати негативні наслідки. Передозування кофеїном здатне негативно позначатися на серці, викликати його перевантаження, сприяти стрибкам артеріального тиску і неприємних станів, пов’язаних з перезбудженням нервової системи, до того ж провокувати безсоння.

Людям, які активно і регулярно п’ють каву, лікарі радять час від часу робити паузи, відмовляючись від кофеїну — це захищає від толерантності до нього.

У такі моменти може прийти на допомогу цикорій. Він не тільки допомагає легше переносити утримання від кави, але і приносить чимало користі.

“Цикорій містить натуральний пребіотик інулін і допомагає відновлювати мікрофлору кишечника. Також напій містить вітаміни C, Е, А, В1, В2, В5 і В6, які підвищують імунітет”.

Також, в цикорії містяться рибофлавін, тіамін — ці речовини позитивно позначаються на стані нирок, печінки.