ВажливеЖиття

Лікарі назвали три продукти зі святкового столу, які псують вашу шкіру

Якими стравами краще не зловживати.

Святкові застілля негативно позначаються не тільки на організмі людини в цілому, але і на стані шкіри, попередили лікарі. Фахівці назвали три продукти зі святкового столу, які можуть стати причиною появи прищів і роздратування на обличчі, інформує Ukr.Media.

Так, через надмірне вживання майонезу, який додають в більшість салатів, підвищується рівень холестерину. У свою чергу, за словами експертів, через це зростає рівень тестостерону, який і викликає акне. Тому, щоб не страждати від висипань на обличчі, вони радять не налягати на майонезні салати, краще замінити їх на більш корисні страви. Також медики закликають не захоплюватися за столом закрутками на зиму.

Гостра їжа розширює капіляри і робить їх помітними. Сіль і солона їжа сприяють затримці рідини, що відбивається в набряках і мішках під очима, а загальний стан шкіри обличчя стає одутлим, контур обличчя втрачає чіткість. Цукор в цілому небажаний для нашого організму і особливо для нашої шкіри, так як систематичне і надмірне його вживання запускає механізм передчасного старіння, — пояснили лікарі.

Разом з тим, як вказали косметологи, в новорічні свята слід бути акуратними з алкоголем, особливо з червоним вином. Зловживання цим напоєм стає причиною появи зморшок і куперозу, а людям з проблемною шкірою краще і зовсім відмовити собі в червоному вині.