Здоров’я

Чому багато господинь вважають за краще мити посуд господарським милом

Хозяйственное мылоПереваги засобу.

Незважаючи на неймовірну різноманітність чистячих гелів і миючих засобів для посуду на полицях магазинів, багато господинь надають перевагу милу. Чи дійсно ефективний даний спосіб і в чому ж його переваги?

Чим небезпечна побутова хімія для миття посуду

Сучасний ринок пропонує мийні засоби для посуду різного типу: рідини, порошки, гелі. Вони досить ефективні і справляються із забрудненнями на посуді та іншому кухонному начинню, причому вам буде потрібна невелика кількість цих диво-засобів. Однак тут не все так просто. Компоненти, які входять до складу таких речовин, небезпечні для організму людини. При полосканні посуду вони змиваються не в повному обсязі, а значить, потрапляють в шлунок разом з їжею. Токсини накопичуються і поширюються по організму, що призводить до поступового зниження імунітету, появи і розвитку алергічних реакцій, інформує Ukr.Media.

А як йдуть справи з господарським милом

До складу мила, на відміну від побутової хімії, не входять ПАР і фосфати. Головні складові — жирні кислоти і луг. Тому господарське мило, безперечно, має ряд вагомих переваг:

— гіпоалергенність;

— екологічність;

— ефективність (мило бездоганно справляється із забрудненнями, жиром і бактеріями);

— доступність і економічність (мило можна придбати в будь-якому магазині, а його вартість істотно відрізняється від аналогів у вигляді гелів і рідин);

— універсальність (за допомогою мила можна очистити не тільки посуд, але і меблі, текстиль).

Посуд можна мити безпосередньо бруском, натерти його на тертку або виготовити мильний розчин, перемішавши його з невеликою кількістю водички.

Чи є у мила недоліки

Знайти ідеальний засіб, мабуть, неможливо. Недоліки, нехай навіть незначні присутні у будь-якої речовини. Мило чинить негативний вплив на шкіру рук (захистіть їх звичайними гумовими господарськими рукавичками і користуйтеся живильним кремом). Відсутність піни під час миття посуду для багатьох може виявитися істотним мінусом. Крім того, в поєднанні з жорсткою водопровідною водою мило може залишати розводи на посуді. Також невірне зберігання мила може привести до його висихання і кришіння.