Здоров’я

У чому полягає користь сніжного дня для людей

Сніжний день приносить багато користі людям.

Ця зима порадувала нас снігом. Експерти вважають, що у заметів на вулиці є деякі переваги для здоров’я, інформує Ukr.Media.

Гарний сон

Правильна тривалість сну — 7-9 годин — допомагає знижувати рівень стресу і підтримувати здоровий обмін речовин. Це зміцнює імунітет і запобігає старече недоумство. У снігові дні ми можемо дозволити собі одну додаткову годину сну, що зміцнює здоров’я.

Фізичні навантаження

Ходити по снігу досить важко, а це означає, що така прогулянка стає своєрідним тренуванням. Лише година ходьби по снігу, або катання на лижах, або гра у сніжки і ліплення сніговика змушує серце битися частіше, а м’язи тіла напружуватися.

Правильне дозвілля

Якщо ви не хочете довго перебувати на вулиці, вирушайте додому, щоб почитати гарну книгу. Звичка читати книги — один з ефективних методів запобігання старечого недоумства і зменшення рівня стресу.

Більше перерв

Снігові дні підштовхують нас до того, щоб приділяти собі трохи більше часу. А у теплу пору року ми забагато працюємо і не робимо необхідних фізичних та розумових перерв. Вони вкрай важливі для зміцнення здоров’я.

Домашнє харчування

Якщо на вулиці багато снігу, то не дуже комфортно йти у магазин за покупками або замовляти доставку з ресторану. Це чудовий привід для того, щоб почати готувати власноруч. Домашня кухня більш корисна для здоров’я, ніж якісь магазинні страви.

Користь веселощів

Коли ми проводимо час вдома на дивані з книгою або чашкою гарячого шоколаду, це весело і добре. Зменшення рівня стресу знижує ризик появи головного болю, втоми, занепокоєнь, безсоння і навіть депресії. Ну а прогулянка по снігу і гра у сніжки підвищують настрій.