Здоров’я

Медики не радять вживати яблука в другій половині дня

Чому яблука слід вживати тільки в першій половині дня.

Яблуко — один з найкорисніших фруктів, оскільки містить в собі велику кількість поживних речовин і запобігає розвитку безлічі захворювань. Але, щоб відчути всі його переваги і не нашкодити здоров’ю, яблука необхідно вживати в певний час доби, інформує Ukr.Media.

Медики попереджають, що яблука не можна їсти натщесерце. Це може спровокувати здуття живота і привести до запорів. Фрукт рекомендується їсти тільки через годину після сніданку, або через годину після обіду. Причина цього криється в тому, що яблука багаті на клітковину, тому шлунку простіше впоратися з цим продуктом і ввібрати більше корисних речовин саме вранці.

Увечері рівень кислот, які беруть участь в процесі травлення, знижується, що відбивається і на швидкості перетравлення їжі. Це означає, що якщо людина з’їсть яблуко після 18:00, воно може залишатися в шлунку неперетравленим набагато довше, ніж потрібно. Зрештою можуть виникнути проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту і безсоння.

Ще одна причина, чому яблука найкраще вживати в першій половині дня, полягає в тому, що в цьому фрукті міститься пектин. Ця речовина запобігає виробленню молочної кислоти і сприяє зростанню корисних бактерій в товстій кишці. Завдяки подібним властивостям яблуко покращує роботу травної системи протягом усього дня, очищає організм від токсичних речовин, запобігає проблемам зі шлунком.

Найкраще вживати яблука у свіжому вигляді. Саме так в організм зможе потрапити максимальна кількість поживних компонентів. При цьому важливо не очищати фрукт від шкірки, оскільки саме в ній присутня значна частина потрібних людині речовин. Водночас краще відмовитися від покупного яблучного соку. Виробники додають в нього цукор і різні консерванти. Крім того такий напій позбавлений клітковини.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net