Здоров’я

Вчені виявили, що авокадо корисне для мозку людей із зайвою вагою

Авокадо допомагає людям із зайвою вагою бути більш уважними.

Щоденне вживання авокадо покращує здібності мозку до уважності. Причому це помічено у людей з ожирінням, як показало дослідження вчених з США, інформує Ukr.Media.

Авокадо містить глютен — дієтичний компонент, корисний для когнітивної діяльності. Раніше вчені вивчали вплив авокадо на дітей і дорослих, але не проводилося рандомізованого і контрольованого клінічного дослідження щодо когнітивного впливу цього фрукта на мозок дорослих людей із зайвою вагою або ожирінням. Його тепер провели дослідники з Університету Іллінойсу, задіявши 84 дорослих людини з великими об’ємами ваги.

Спостереження за усіма тривали протягом 12 тижнів. Учасників розділили на дві групи. В обох групах отримували однакову кількість калорій і макронутрієнтів, але меню першої групи щодня включало в себе свіже авокадо, а у контрольній групі фрукта не було. На початку і після завершення періоду спостережень усі добровольці пройшли через три когнітивних тести. У всіх також визначалася концентрація лютеїну у мозку.

Підсумки дослідження показали, що за додавання до раціону авокадо у людей підвищувалися результати виконання когнітивного тесту, що оцінює уважність, тобто здатність сфокусуватися на вирішенні тих чи інших завдань за наявності відволікаючих факторів. При цьому інші когнітивні тести учасники групи з авокадо виконували не краще за тих людей, які цей фрукт не вживали. Результати дослідження публікує International Journal of Phychophysiology.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net