Здоров’я

Чи може харчування людини впливати на розвиток у неї діабету та раку

На розвиток діабету та раку може впливати навіть час вживання певних продуктів.

Чи може харчування людини впливати на розвиток у неї діабету та раку. На розвиток діабету та раку може впливати навіть час вживання певних продуктів.

Відео дня:

Китайські вчені з Харбінського університету повідомили, що від того, які продукти буде їсти людина, і у який час доби, залежить її здоров’я і шанси уникнути розвитку раку та діабету. Матеріалами дослідження поділився журнал Американської кардіологічної асоціації, інформує Ukr.Media.

За даними дослідників, вживання деяких продуктів лише у певні години допоможе уникнути розвитку не лише злоякісних новоутворень, але й діабету, а також проблем з роботою серця і судин. Під час проведення чергового дослідження фахівцями була встановлено, що вживання фруктів у середині дня сприяє зменшенню кількості проблем у роботі серця. І навпаки, за умови вживання у той самий час зернових і крохмалистих продуктів може спровокувати зростання кількості серцево-судинних патологій.

Для того, щоб уникнути розвитку усіх перерахованих вище проблем зі здоров’ям, експерти рекомендують під час вечері обов’язково вживати достатню кількість овочів. У якості першого перекусу після сніданку краще з’їсти фрукти, а у якості другого (після обіду) — молочні продукти.

Категорично забороняється після основних прийомів їжі вживати страви з картоплі або крохмалисті продукти. За даними вчених, така харчова поведінка значно підвищує ризик розвитку важких захворювань.