Здоров’я

Лікарі розповіли, що недосипання може провокувати розвиток інфаркту

Щоб уникнути інфаркту, треба відрегулювати свій сон.

Лікарі розповіли, що недосипання може провокувати розвиток інфаркту. Щоб уникнути інфаркту, треба відрегулювати свій сон.

Лікарі розповіли про небезпеку регулярного недосипання. Воно збільшує ризик розвитку інфарктів та інсультів, інформує Ukr.Media.

Людина повинна спати вночі, а не вдень. І навіть якщо вдень людина витрачає на сон по 8 годин, а вночі працює, це є неповноцінним сном. І у такої людини будуть проблеми зі здоров’ям. Зокрема, йдеться про підвищений ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

На жаль, багато людей виходять працювати у нічну зміну регулярно, і ця інформація є актуальною саме для них. Людський організм регулюється природними добовими циклами. Циркадні ритми нашого тіла налаштовані на неспання вдень і відпочинок вночі. Якщо відбувається протилежне, циркадні ритми можуть розладнатися, і це закінчиться погано.

Лікарі також радять за кілька годин до сну відмовитися від прийому їжі і напоїв, що містять стимулюючі речовини (алкоголь, чай, кава і т. д.). Також корисно буде обмежити контакти з комп’ютером і телевізором, оскільки вони надають стимулюючий вплив на мозок.